Останні новини
» » » » Закарпаття – на порозі повернення до першого етапу карантину, – Петров

Закарпаття – на порозі повернення до першого етапу карантину, – Петров

09 лип 2020, 17:00, natali
0 коментарів    19 просмотров
Динаміка захворювання в області на коронавірус вкрай незадовільна. Про це під час брифінгу розповів очільник Закарпатської ОДА Олексій Петров.

"Загалом з початку пандемії у 3622 закарпатців встановлено діагноз COVID-19. 89 осіб – за останню добу. 

Зважаючи на такі невтішні показники в області, із суботи, 4 липня, запровадили посилення карантину. Відповідне рішення прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

– У нас високий рівень завантаженості лікарень другої-третьої хвилі. Особливо вони фіксуються у районах, де фіксувалися спалахи коронавірусу, через проведення культурно-розважальних заходів. 

Звертаюся до керівників ринків, ресторацій, очільників єпархій з проханням й надалі продовжити ті обмеження, які є. Зважаючи на кількість інфікованих, Закарпаття стоїть на порозі повернення до першого етапу карантину. Хоч і розуміємо, що економіка має працювати," 
– наголосив очільник ОДА.

Також керівник області зауважив, що спалахів інфікування у санаторних зонах наразі епідеміологи не фіксували:

– Ми обмежили роботу SPA-зон, басейнів, внутрішніх приміщень ресторацій. Прошу керівників цих закладів дотримуватися наявних карантинних обмежень. Також хочу відзначити, що за результатами розстеження фактів спалахів не пов’язуємо їх саме з відвідуванням таких закладів. На щастя, рекреаційні, туристичні, санаторні заклади працюють без претензій епідеміологів до їхнього функціонування,
– підкреслив Олексій Петров.

Також очільник ОДА розповів, що завантаженість ліжок першої хвилі на Закарпатті нині становить 64%, а ще донедавна було 70%. Утім надзвичайно завантажені заклади охорони здоров’я другої та третьої хвилі. 
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.