Останні новини
» » » » Уряд Угорщини оголосив про послаблення карантину з 4 травня

Уряд Угорщини оголосив про послаблення карантину з 4 травня

01 травня 2020, 19:11, natali
0 коментарів    87 просмотров
Уряд Угорщини оголосив про послаблення карантинних обмежень з 4 травня 2020 року. І перехід до початку другої фази боротьби з епідемією коронавірусу за чітким графіком.

Голова кабінету прем'єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш оголосив, що епідемія в країні сповільнюється і можна перейти до поступового відновлення звичного життя.

Однак послаблення карантину не стосуються Будапешта та його околиць, оскільки тут найбільше інфікованих на Covid-19.

Школи залишаються закритими до кінця травня. Крім того, всі масові заходи, що перевищують 500 осіб, не можна буде проводити аж до 15 серпня. Зокрема вже стало відомо, що в Угорщині скасували відомий музичний фестиваль Sziget.

У той же час, вже з 4 травня всі магазини можуть знову відкритись, дотримуючись положень щодо відвідування людей похилого віку (з 9.00 до 12.00). Також відкриваються музеї під відкритим небом, зоопарки, ресторани та кафе з терасами, літні спортивні секції та приміщення для занять любительськими видами спорту.

Головний лікар Угорщини Сесілія Мюллер розповіла, що наразі система охорони здоров'я повністю готова до лікування потенційно зростаючої кількість пацієнтів.

За словами Мюллер завершено обстеження всіх великих будинків для престарілих, де фіксувалося найбільше інфікованих. Результати очікуються наприкінці наступного тижня.

Відповідно до міжнародних тенденцій, кількість інфікованих серед угорського медичного персоналу становить приблизно 13 відсотків. Персонал проходить тестування кожен сьомий день.

На 1 травня в Угорщині зафіксовано 2863 захворілих на коронавірус, 323 людини померли, 609 одужали. За останню добу зафіксовано 88 нових випадків інфекції.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.