Останні новини
» » » » На Тячівщині утворено цілодобовий оперативний штаб щодо COVID-19

На Тячівщині утворено цілодобовий оперативний штаб щодо COVID-19

25 бер 2020, 09:00, natali
0 коментарів    91 просмотр
У Тячівській райраді проведена нарада, щодо дотримання карантинних умов. Особливу увагу потрібно приділити людям, які повернулися з-за кордону.

Як повідомляє пресслужба Тячівської райдержадміністрації, сьогодні 24 березня 2020 року, була проведена нарада з очільниками місцевої влади.

Зазначається, що було обговорено ситуацію, щодо введення карантинних заходів, для уникнення поширення коронавірусу в районі.

Головам місцевих рад було наголошено щодо розпорядчих документів, які були прийняті й доведенні до виконання.

А також інформовано, що в Тячівській РДА утворено оперативний штаб, який працює цілодобово та  координує роботу відповідних служб району.  З населених пунктів подаватиметься і узагальнюватиметься  інформація щодо ситуації на місцях.

Особливу увагу зосереджено на виконанні таких карантинних заходів як самоізоляція осіб, які повернулися з-за кордону та знаходяться в групі ризику.

Голів місцевих рад закликано проводити роз’яснювальну роботу серед місцевих жителів через мобільні засоби зв’язку щодо необхідності дотримання карантину та  санітарних правил з метою запобігання цьому небезпечному захворюванню.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.