Останні новини
» » » » В Ужгороді саме зараз триває свято велоспорту: участь взяли більше сотні учасників

В Ужгороді саме зараз триває свято велоспорту: участь взяли більше сотні учасників

04 травня 2019, 15:30, natali
0 коментарів    39 просмотров
Понад 120 юних учасників зголосилися до участі у ньому.

У Боздоському парку в Ужгороді зараз триває свято велоспорту і здорового відпочинку для дітей та молоді «ВЕЛОЛІДЕР». Понад 120 юних учасників зголосилися до участі у ньому. Перед початком старту керівник велосипедного клубу "Лідер", головний організатор змагань Микола Щадей розповів усім присутнім про правила, наголосив, що проводять такі змагання для пропагування активного відпочинку та здорового способу життя, зміцнення традицій активного сімейного відпочинку, привернення уваги громадськості до безпеки дітей та дорослих під час велопрогулянок у місті, загалом популяризації велоспорту, велокультури. 

Змагання проводяться окремо серед дівчат та хлопців у вікових категоріях у чотирьох локаціях: «Садок» (3-8 років); «Школа їзди» (7-10 років), «Крос-кантрі» (9-14 років) та сімейна естафета «Тато, мама, я – велоСІМ’Я». 
Організатори: ГО “Велосипедно-туристичний клуб “ЛІДЕР” за підтримки управління у справах культури, молоді та спорту та управління освіти Ужгородської міської ради, КОДЮСШ “Спартак”, Закарпатського ОЦФЗН “Спорт для всіх”, ВПГО “НОК України” в Закарпатській області, а також спонсорів і партнерів.

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.