Останні новини
» » » » Ужгородські гімнастки здобули нагороди на престижних змаганнях в Угорщині

Ужгородські гімнастки здобули нагороди на престижних змаганнях в Угорщині

01 вер 2017, 09:41, spasvisual
0 коментарів    394 просмотра

26-27 серпня, в Будапешті пройшов XV Кубок Грації, на якому вже кілька разів виступали Закарпатські гімнастки
Цей раз виявився не менш вдалим досвідом, ніж кілька попередніх змагань в столиці Угорщини.
Наша найменша перлинка, Варвара Юсипчук, здобула перше місце серед гімнасток 2012 року народження у вправі без предмету.  Срібну медаль серед дівчат 2011 року народження виборола Єлізавета Шалаєва. Найкращою серед спортсменок 2010 року стала Ірина Васько, в цій категорії бронзу здобула Катерина Свалявчик. В п’ятірці призерів, на 4 сходинці п’єдесталу, опинилась Меліса Куцик. Третьою у вправі з обручем серед гімнасток 2008 року народження стала
Анастасія Гасинець. Незламна Сандра Данко не дивлячись на усі перешкоди, які приготував їй той день, вдало виступила з м’ячем та здобула бронзу в категорії спортсменок 2004 р.н. 
Таким чином завершився перший день змагань, у неділю 27 серпня, на килимі виступили ще чотири грації Ужгородської районної ДЮСШ. Софія Петерварі найкраще серед гімнасток 2005 р.н. виконала вправу з м’ячем та отримала золото. Срібна нагорода Кубку Грації у категорії 2004 р.н. опинилась і в арсеналі Ольги Ціцак, яка бездоганно виступила з обручем та під усім відомі ритми «They don’t care about us» Майкла Джексона, виконала вправу з булавами. Трохи менше пощастило Катерині Некращук та Евеліні Путраш, які не дивлячись на прекрасне виконання своїх вправ з обручем, булавами та м’ячем напередодні, не потрапили у призери змагань.
Знаково, що на змаганнях були присутні такі зірки художньої гімнастики як Маргарита Мамун, Евгенія Канаєва, Олександра Солдатова та Олена Карпушенко.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.