Останні новини
» » » » Коротка автобіографія Василя Федурцьо.

Коротка автобіографія Василя Федурцьо.

05 лип 2019, 14:37, natali
0 коментарів    72 просмотра
Народившись 47 років тому в с.Підплеша Тячівського району пов’язав свою долю з рідним краєм: закінчив школу, Мукачівський сільськогосподарський технікум, а після служби в армії здобув ще дві вищі освіти та отримав фах правника і політолога-міжнародника. Тут одружився та разом з дружиною народили і виховуємо двох синів.
З 2010 року працюю директором ТОВ «Боркут ЛТД», яке надає туристичні, оздоровчі та рекреаційні послуги нашим гостям.

Маю досвід депутатської діяльності: депутат обласної ради УІ та УІІ скликань. Шляхом голосування за цільові обласні програми та виділення коштів в річних бюджетах допомагав краянам у вирішенні актуальних питань з матеріально-технічного стану навчальних закладів, закладів охорони здоров’я. Брав активну участь у відновленні інфраструктури та соціальних об’єктів Тячівського району, що постраждали внаслідок буревію у вересні 2017 року, а також паводка у грудні 2017 року.

В міру можливостей здійснюю волонтерську діяльність, зокрема по забезпеченню потреб 128-ї окремої механізованої гірсько-піхотної бригади, яка незмінно перебуває у найгарячіших точках східних рубежів України. Неодноразово доставляв гуманітарний вантаж і бував на передовій особисто. 
Впевнений, що мій досвід, знання проблем рідних мені Тячівщини і Рахівщини і бачення шляхів їх вирішення дає мені право представляти своїх земляків у найвищому законодавчому органі України – Парламенті.

З повагою, Василь Федурцьо.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.