Останні новини
» » » » Василь Федурцьо розповів про свій досвід роботи на державній службі (Відео)

Василь Федурцьо розповів про свій досвід роботи на державній службі (Відео)

29 чер 2019, 10:27, natali
0 коментарів    40 просмотров
Центральна виборча комісія зареєструвала 841 кандидата у народні депутати України в одномандатних виборчих округах та  339 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчих списків політичних партій у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Таким чином, на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року із зареєстрованих 841 кандидата в народні депутати України в одномандатних виборчих округах, 229 балотуються у порядку самовисування, 612 – висунуті політичними партіями.

«Журналісту» вдалося поспілкуватися із кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 72, самовисуванцем Василем Васильовичем Федурцьом. Він розповів про свій досвід роботи на державній службі, а також які проблеми населення буде вирішувати у разі перемоги на 72-му одномандатному виборчому окрузі.

«Я прийняв рішення балотуватися по рідному 72 округу Тячівщина-Рахівщина (Закарпатська обл.), тому що я там народився, проживаю і дійсно вболіваю за мій край. У нашому гірському краї досить специфічні умови проживання, тому потрібна людина, яка б захищала наші інтереси, мешканців гірського регіону у Верховній Раді. Для мене це було досить складне рішення, але маючи досвід роботи в обласній раді, я старався робити багато для свого округу. Ми реалізували різні проекти: у школах, у дитячих садках, зробили спортивні майданчики і багато чого іншого. Ми почали вирішувати одні із ключових проблем нашого регіону та округу: ремонт доріг, укріплення дамб. Оскільки у нас гірські річки, тому останніми роками ми акцентували увагу на тому, щоб зробити дамби, укріпити їх, а також захистити людські оселі від паводків», – сказав кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 72, самовисуванець Василь Федурцьо.

Як розповів «Журналісту» співрозмовник, з 2010-го року по теперішній час він є депутатом Закарпатської обласної ради. З 2015-року Василь Васильович – безпартійний і зараз також балотується як безпартійний самовисуванець. За його словами, він прийняв рішення йти до парламенту, щоб дійсно допомагати мешканцям Закарпаття, принаймні на 72-му окрузі, у вирішенні нагальних і буденних проблем.

«Я хотів би акцентувати увагу у Верховній Раді на питанні медицини. Річ у тім, що в нас гірські села, тому загальна концепція сьогоднішньої медичної реформи, яку розробили у Києві, не збігається із реаліями Закарпаття. У нас гірські райони. Наприклад, не скрізь є інтернет, не скрізь працює GPS. До мене навіть звертаються головні лікарі з проханням щось зробити у цьому напрямку, бо це для нашого краю проблема, яку дійсно треба вирішувати індивідуально. Тому, на мою думку, незалежно від того, яка прийнята концепція України щодо медицини, для нашого закарпатського краю потрібен підхід, який буде враховувати особливості регіону, щоб надавати людям професійну медичну допомогу і в гірських населених пунктах», – наголосив під час інтерв’ю кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 72, самовисуванець Василь Федурцьо.

Також він зауважив, що за час його роботи на державній службі в Закарпатській обласній раді йому та його команді вдалося багато чого зробити на місцевому рівні.

«Я вважаю, що цю роботу треба продовжувати. Наголошую, щоб ефективніше вирішувати проблеми мешканців гірського регіону, та зокрема 72-го округу, народний депутат повинен бути саме з нашого регіону, який буде вболівати за наше населення, за наших людей, який не з чуток знає питання і проблеми наших населених пунктів. Ми будемо старатися робити все для того, щоб Закарпаття процвітало, і наш Тячівський та Рахівський райони», – підсумував кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 72, самовисуванець Василь Федурцьо.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.