Останні новини
» » » » Поруч з Закарпаттям зафіксували землетрус

Поруч з Закарпаттям зафіксували землетрус

02 чер 2020, 12:30, natali
0 коментарів    27 просмотров
1 червня на Долинщині зафіксовано землетрус, епіцентр якого знаходився на глибині 2 км. з потужністю – 3,2 бала за шкалою Ріхтера.

Перший поштовх трапився 1 червня о 7. 22.
Його зафіксували на глибині 2 кілометрів з епіцентром біля села Якубів.

За даними Головного центру спеціального контролю, магнітуда землетрусу за шкалою Ріхтера становила 3,2.

Очевидці стверджують, що поштовх супроводжувався специфічним шумом, схожим на рух потяга.

“То тривало хв 30. Псиська вили, гавкали так, якби в село зайшли чужинці, або як на пожар. Було чути гул (я гадала, що то поїзд йде до берега. То такий гул, коли товарняк їде до Долини.) А потім все стихло. Пташки замовкли, псиська перестали гавкати, все завмерло секунд на 5-10. І почало трясти… Сусіди повибігали на двір, бо думали, що то щось у мене. Я думала, що в сусідів. Але все обійшлось”, – написала мешканка села Солуків у фейсбук.

О 21.05 поблизу с. Якубів Долинського району  зафіксували ще один землетрус, з потужністю – 2.7 бала за шкалою Ріхтера. Інформація підтверджена Головним центром спеціального контролю Державного космічного агентства України та відділом сейсмічності Карпатського регіону Інституту геофізики Національної академії наук України.

Даний землетрус за енергетичними параметрами дещо менший за попередній, міг відчуватися окремими людьми всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах та не несе загрози для населення.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.