Останні новини
» » » » На Закарпатті жителі самотужки облаштували свій парк культури

На Закарпатті жителі самотужки облаштували свій парк культури

18 травня 2020, 09:00, natali
0 коментарів    131 просмотр
Працьовиті і щирі жителі смт. Буштино Тячівського району власними силами облаштували свій парк культури ім. Б. Хмельницького, який останні роки знаходився у вкрай занедбаному стані.

Олександр Михалчич на своїй сторінці у ФБ розмістив інформацію про титанічну працю мешканців села, які саморганізувалися, з метою облаштування свого парку відпочинку. На даний момент ведеться облаштування цілої території парку, дитячого майданчику:

“За вчорашній день приблизно 50 людей зробили дуже багато роботи: привезли каміння, попідмітали та прибрали доріжки від бур’яну, побілили бордюри, дерева, покосили, викопали яму та забетонували стовп для відеоспостереження та освітлення парку, посадили квіти, дерева, відремонтували та покрасили дитячий майданчик (тепер він, як новий, бережіть його), відремонтували міст та продовжили будівництво міні зоопарку!

А ще хочу написати тим хто каже : «я не іду, бо той або інший точно не прийде, то чого я маю іти», якщо ви так будете думати ми ніколи нічого не поміняємо! “


Игорь Федоришин справедливо зауважив, що: ” Більшість з нас пасивно чекають змін. Чекають, що влада, держава змінять наше життя. Чекати можна цілу вічність, можна чекати кращих часів і сприятливих умов та обставин, шукати постійні відговорки. А можна не чакати, а просто стати гуртом і почати робити”.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.