Останні новини
» » » » Сусідня Угорщина закриває АЗС через низькі ціни на пальне

Сусідня Угорщина закриває АЗС через низькі ціни на пальне

01 травня 2020, 09:00, natali
0 коментарів    22 просмотра
Через епідемію коронавірусу та дешеву ціну нафти у світі відбулося величезне падіння цін на пальне. Набагато менше людей стали заправляти свої автомобілі через обмежені можливості для далеких подорожей.

Так в сусідній Угорщині одразу кілька заправок Shell закрилися через вкрай низькі ціни на пальне. Лише у Будапешті закрито 5 АЗС відомої мережі, інші скоротили час своєї роботи.

Загалом падіння цін за останній час феноменальне – дизель та бензин тепер дешевший приблизно на 85-100 форинтів, ніж місяць тому.

З 1 травня середня ціна на 95-й бензин знизиться ще на 5 форинтів до 278 форинтів (23 грн), а за дизель доведеться платити на 8 форинтів менше, ніж зараз – в середньому 308 форинтів (25,5 грн).

Експерти вважають, що запаси на внутрішньому ринку настільки великі – через значне падіння попиту – що це миттєво відобразилося на роздрібних цінах.

В Україні також суттєво знизилася роздрібна вартість бензину різних марок, дизельного палива, а також автогазу.

На Закарпатті 95-й бензин вже можна купити менш, ніж за 20 грн за літр. А дизпаливо деякі мережі АЗС продають за 18 грн за літр. А для каміонів взагалі передбачена суттєва знижка – до 15 грн за літр. (на фото)

Теоретично, на думку експертів, якщо така тенденція закріпиться ще на місяць, то вартість А-95 на заправках може впасти до 16 грн/л, а ДТ – 14 грн/л.

Загалом попит на паливо через карантин по Україні знизився приблизно на 15-18%.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.