Останні новини
» » » » В Закарпатті з'явилася своя лавандова база для парфумерії

В Закарпатті з'явилася своя лавандова база для парфумерії

13 лип 2019, 18:00, natali
0 коментарів    10 просмотров
Лавандова гора вже цвіте на Перечинщині. Про нову ефірну локацію на Закарпатті повідомляє Федір Шандор:
2 гектари лаванди цвіте в Перечині в урочищі Полігон. Окрім цього висаджено гектар ефірної троянди, гектар фундука, довисаджуються ще кілька інших духмяних рослин – це все для ефіроолійної галузі виробництва, тепер в Закарпатті є своя база для парфумерії.


Лаванда, з якої отримують знамениту ефірну олію, створює багатотисячний світовий ринок. За прогнозами Persistence Market Research, в 2024 р. грошовий обсяг міжнародного ринку лавандової олії досягне $124,2 млн, що на 63% перевищить відповідний показник 2016 р.

На території України лаванда традиційно вирощувалася в Криму, але в зв’язку з потеплінням клімату для неї оптимально підходять і ґрунтово-кліматичні умови інших південних регіонів країни. В даний час вирощуванням лаванди займаються деякі невеликі фермерські господарства на площах до 1 га.


Створити високорентабельне лавандове підприємство в Україні нескладно. Для реалізації проекту вирощування лаванди на площі 1 га будуть потрібні інвестиції в розмірі $73 тис. Витрати окупляться приблизно через півтора року після початку продажів вирощеної лавандової сировини.
Лаванда — це багаторічна рослина. Плантація починає давати максимальний дохід на третій рік після посадки і продовжить це робити протягом 20 років за умови періодичного проведення омолоджуючих процедур
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.