Останні новини
» » » » З 1 липня посилки з-за кордону вартістю більше € 100 оподатковуються

З 1 липня посилки з-за кордону вартістю більше € 100 оподатковуються

04 лип 2019, 08:00, natali
0 коментарів    12 просмотров
З 1 липня 2019 року в Податковому кодексі України діють зміни, внесені Законом № 2628-VIII від 23 листопада 2018 року. 
Йдеться про зниження неоподатковуваної вартості товарів у міжнародних поштових відправленнях.

Згідно з законодавчими нововведеннями тепер товари, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 100 євро для одного одержувача – фізичної особи в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях оподатковуються.

Податок одержувач повинен буде сплатити тільки з суми, яка вийшла за межі 100 євро.
Йдеться зокрема про 2 додаткові платежі – ПДВ 20% та власне мито – 10%. До прикладу, за посилку, всередині якої товарів на 140 євро – з урахуванням вартості доставки потрібно сплатити 8 євро ПДВ та 4 євро мита.

“Особою, відповідальною за сплату до бюджету податку, нарахованого при ввезенні товарів на митну територію України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, є оператор поштового зв’язку, експрес-перевізник, якщо митне оформлення товарів здійснюється таким оператором поштового зв’язку, експрес-перевізником”, – йдеться у тексті Закону.

Також законом передбачено, що всі товари, які перевищуватимуть еквівалент 100 євро, оподатковуватимуться у другій половині 2019 року та протягом всього 2020 року.

Водночас, слід зауважити, що дане зниження ліміту діє тільки для фізичних осіб. Для юридичних осіб ліміт, як і раніше, залишився на рівні 150 євро.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.