Останні новини
» » » Хто краще з представників нацменшин Закарпаття володіє українською мовою?

Хто краще з представників нацменшин Закарпаття володіє українською мовою?

01 лют 2018, 10:30, redaktor
0 коментарів    133 просмотра

Хто краще з представників нацменшин Закарпаття володіє українською мовою?Представники національних меншин змагалися за кращого знавця державної мови 
У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти у вівторок, 30 січня, учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти області у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури в школах з угорською, румунською мовами навчання виборювали право називатися найсильнішим знавцем державної мови.
Олег Хававчак, заступник декана філологічного факультету ДВНЗ „УжНУ”, наголосив, що любов до рідної землі, держави починається зі шанобливого ставлення до українського слова, вміння передати красу, велич і багатство Шевченкової мови. Побажав юним інтелектуалам перемоги, гарних результатів та позитиву.
Тетяна Гнаткович, голова журі, завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, викладач української мови і літератури, ознайомила учасників із ходом проведення олімпіади та побажала впевненості.
nac 1
nac 3
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.