Останні новини
» » » У чому секрет довголіття 105-річної закарпатки?

У чому секрет довголіття 105-річної закарпатки?

30 жов 2017, 19:03, redaktor
0 коментарів    190 просмотров

   Найстаріша жителька Закарпаття Ілона Бокоч відсвяткувала свій 105-річний ювілей. Живе довгожителька у селі Біла Церква  Рахівського району.
 
   До ювілярки з квітами та подарунками завітав начальник Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Сергій Данилич.
   Пані Ілона народилася за Австро-Угорщини. Прожила свій вік у багатонаціональному селі, де споконвіку разом живуть українці і росіяни, румуни й угорці, словаки і чехи, німці, роми та білоруси. Її село було під владою кількох держав, жінка пережила дві світові війни, зазнала чимало негараздів.
   В родині ювілярки сильне жіноче начало: вона народила двох доньок, тішиться п’ятьма онучками і вісьмома правнучками. У свої 105 років, незважаючи на те, що вже не бачить, зберегла оптимістичне сприйняття життя та світлий розум, – досі цитує Біблію.
  – В чому секрет мого довголіття? – перепитує пані Ілона. – Вірю, що жити мені допомагала чудодійна сила молитви.
Рахівщина – найбільш високогірна частина українських Карпат. У цьому регіоні багато довгожителів: понад п’ять сотень. На обліку в Тячівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Закарпатської області 493 пенсіонера від 90 до 95 років, 59 — віком від 95 до 100 років та четверо довгожителів від 100 до 105 років.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.