Останні новини
» » » Закарпатці можуть отримати компенсацію за зекономлений газ

Закарпатці можуть отримати компенсацію за зекономлений газ

19 лип 2018, 19:55, redaktor
0 коментарів    51 просмотр

Закарпатці можуть отримати компенсацію за зекономлений газ

В уряді нагадують, що субсидіантам для отримання компенсації за енергоефективність необхідно до 1 вересня подати заяву в управління соцзахисту населення.
— Так як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлених домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу, - нагадують урядовці.
До 1 липня компанії-виробники та виконавці послуг з газо-, та електропостачання надали структурному підрозділу з питань соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.
Крім цього, як ідеться у повідомленні, інформацію про зекономлені куби кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.
Відкриття рахунку в банку, як і вибір самого банку, через який проводяться виплати соцдопомог та пенсій, або у відділеннях Укрпошти субсидіант робить самостійно.
— На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим. При цьому у містах виплати здійснюватимуть виключно через банківські установи, а в сільській місцевості – через банки або пошту за вибором отримувача, - повідомляє прес-служба.

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.