Останні новини
» » » Закарпатським педагогам і медикам грошей на зарплати знову не вистачає

Закарпатським педагогам і медикам грошей на зарплати знову не вистачає

17 лип 2018, 10:30, redaktor
0 коментарів    165 просмотров

Закарпатським педагогам і медикам грошей на зарплати знову не вистачає

Вчасна виплата зарплати освітянам та медикам Закарпаття у 2018 році знову під загрозою, адже виділених грошей з держбюджету на освіту та охорону здоров’я знову не вистачає. 
Про це заявила консультант з бюджетних питань Закарпатського РВ АМУ Юлія Траньович.
За словами пані Траньович, за попередніми розрахунками додаткова потреба в коштах освітньої субвенції для забезпечення виплати заробітної плати педагогічним працівникам в області складає 31,6 млн грн. Загальний обсяг недофінансування медичних закладів станом на 1 липня складає 79,2 млн грн.
"Незважаючи на спрямування залишків освітньої субвенції та коштів місцевих бюджетів дефіцит освітньої субвенції наявний у м.Ужгород (17,2 млн грн), м. Хуст (10,5 млн грн), м. Берегово (1,5 млн грн), м. Чоп (1,1 млн грн), Іршавській ОТГ (0,8 млн грн) та Баранинській ОТГ (0,5 млн грн). Наразі практично у всіх районах області наявна незабезпечена потреба в коштах на оплату праці медичних працівників (крім Свалявського та Ужгородського районів). Загальний обсяг недофінансування станом на 1 липня складає 79,2 млн грн, в тому числі 9,7 млн грн – для закладів первинної медичної допомоги, та 69,5 млн грн – для закладів вторинної медичної допомоги", - зазначила консультант Асоціації міст України.
За матеріалами Голосу Карпат
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.