Останні новини
» » » Скільки грошей минулого року задекларував закарпатський губернатор Геннадій Москаль

Скільки грошей минулого року задекларував закарпатський губернатор Геннадій Москаль

03 лип 2018, 14:06, redaktor
0 коментарів    68 просмотров
Скільки грошей минулого року задекларував закарпатський губернатор Геннадій Москаль

«Слово і Діло» стежить не тільки за тим, як політики виконують свої обіцянки, а й за тим, що вони пишуть в своїх деклараціях. Сьогодні розбираємося в сімейних доходах глав обласних державних адміністрацій за минулий рік.

Найвищі доходи в 2017 році були у голови Чернігівської ОДА Валерія паски - 36,4 млн грн. Крім того, він задекларував 516,1 тис. грн на банківському рахунку і готівкою 600 тис. долл., 800 тис. евро і 1,5 млн. грн.

7 млн грн доходів вказав глава Одеської ОДА Максим Степанов. Він також задекларировал 55,8 тис. долл., 49 тис. євро і 28 млн грн на рахунках в банках, готівкові у нього 61,3 тис. долл. і 27,4 тис. євро. Третьому особам в минулому році Степанов позичив 3,6 млн грн.На третьому місці за рівнем сімейних доходів глава Запорізької ОДА Костянтин Бриль - 6,04 млн грн. Готівка Бриль 150 зберігає тис. доларів і 3,9 млн грн, а в банках - 1,3 тис. доларів, 18 тис євро і 85,9. грн. До речі, деклараціями Бриля зацікавилося Національне антикорупційне бюро: там підозрюють, що чиновник задекларував недостовірну інформацію. Зокрема, детективи встановили, що він не вніс до декларації за 2016 рік інформацію про наявність у нього і членів сім'ї нерухомого та рухомого майна.

Всього 543,3 тис. грн в минулому році заробила родина глави Луганської обладміністрації Юрія Гарбуза. При цьому у чиновника немає ні запасу готівки, ні грошей в банку. Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук також задекларував лише 394,4 тис. грн доходу.

Повідомляє – 

В той же час закарпатський губернатор Геннадій Москаль задекларував 466.5 гривень заробітку та 75 тисяч в банку. 

Скільки грошей минулого року задекларував закарпатський губернатор Геннадій Москаль
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.