Останні новини
» » » Москаль посів шосте місце у рейтингу губернаторів за результатами першого півріччя

Москаль посів шосте місце у рейтингу губернаторів за результатами першого півріччя

25 вер 2017, 15:06, redaktor
0 коментарів    183 просмотра
 
    Видання "ДС" підбило підсумки і склало рейтинг губернаторів за підсумками розвитку регіонів у першому півріччі 2017 року.
   Для рейтингу порівнювалися показники 23 мирних регіонів (без окупованих АРК і Севастополя та частково окупованих Донеччини та Луганщини) за 20 суспільно важливими критеріям. Усі цифри беруться з відомостей Держстату.
    Шосте місце в рейтингу посів губернатор Закарпаття Геннадій Москаль (29 балів). Закарпатська область показала найвищий ріст обороту роздрібної торгівлі - на 20,9% в січні-червні і на 23,3% в січні-серпні, що майже втричі перевищує середні результати по Україні. Також Закарпаття має найменшу частку тих, хто отримує зарплату не вище мінімальної (тільки 0,3% серед працівників, які повністю відпрацювали місяць, тоді як в цілому по Україні цей показник становить 4,4%). Крім того, область увійшла в двійку регіонів з найвищими темпами зростання реальної зарплати, найнижчим рівнем заборгованості із зарплати (19,73 грн на одного працівника на 1 серпня) і найкращою динамікою нефінансових послуг.
   Але у Москаля чимало і провалів. Закарпаття є аутсайдером по будівельним роботам: їх виконано в першому кварталі в обсязі всього лише 223 грн на душу населення, що майже вчетверо нижче середньоукраїнського показника. Також область друга знизу за капітальними інвестиціями на одного жителя (втім, тут Москаль частково реабілітувався тим, що вивів Закарпаття в п'ятірку кращих по притоку прямих іноземних інвестицій на душу населення). Крім того, область увійшла в першому півріччі в четвірку, а за підсумками семи місяців - до трійки найбільш відстаючих у динаміці промисловості, допустивши спад на 3,3% і 3,5% відповідно в порівнянні з аналогічними періодами минулого року. До всіх цих бід Закарпаття потрапило в трійку регіонів з найвищою малюковою смертністю.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.