Останні новини
» » » Кадровий голод: Чому польські компанії все активніше наймають українців

Кадровий голод: Чому польські компанії все активніше наймають українців

18 вер 2017, 17:41, redaktor
0 коментарів    215 просмотров
              

   У Польщі рівень безробіття є найнижчим з 1991-го року. Через це польські компанії зіштовхнулися із серйозною проблемою: для збільшення обсягів виробництва їм потрібно більше людей. Проте польський робітник перестав бути дешевим і вимагає більшої зарплати, маючи альтернативу. Це призводить також до значного збільшення витратних бюджетів, пише Depo.ua з посиланням на Bloomberg.
Що відбувається на ринку праці
Ярослав Юрак - виконавчий директор польської компанії Danwood SA, яка є найбільшим виробником готових будинків у країні. Він розповідає, що головні стримуючі фактори для подальшого розвитку компанії знаходяться у площині ринку праці. Роботизовані технології дозволяють компанії збільшити випуск продукції до 200 будинків на рік. Для вирішення цієї задачі Юрак намагається знайти достатню кількість робітників. 

"На сьогодні основні обмеження для нашого швидшого розвитку, безумовно, пов'язані з ринком праці", - сказав Юрак під час недавнього туру по польській компанії Bielsk Podlaski, яка готує будинки для збірки в Німеччині, Австрії та Великій Британії.
Компанії у Східній Європі стикаються з загрозою розмивання доходів через зміну бізнес-моделі. Оскільки, спостерігається тенденція, котру вже охрестили кінцем епохи дешевої праці. У компаній з'являється все більше скарг на нестачу робочої сили, котра загрожує зруйнувати плани виробництва. Відсоток безробіття в Польщі сьогодні на найнижчому рівні з 1991 року. Близько 2 мільйонів польських громадян працюють за кордоном. Через ці фактори компанії повинні пропонувати більш високу заробітну плату і інвестувати в програми професійної підготовки, а це суттєво перевантажує бюджети.
Згідно із опитуванням Work Service SA, кількість польських роботодавців, які повідомляють про труднощі з пошуком працівників, сьогодні становить 51%. А рік тому таких було 35%.
Одна з найбільших будівельних компаній Польщі Dom Development SA характеризує цю проблему як "ринок співробітників", який збільшує ризик затримок. І це є чистою правдою. Лондонська дослідницька фірма IHS Markit в серпні вказала на зростання відставань в роботі польських виробників вперше з лютого 2015 року. Фірми в якості потенційних причин вказували на нестачу трудових і виробничих можливостей.
"Ситуація з падінням рівня безробіття і зростанням зайнятості дуже несприятлива з точки зору економіки, оскільки вона повинна збільшити тиск на зарплату", - сказав Ярослав Янецький, головний економіст Societe Generale SA у Варшаві. "Ринок праці може стати найбільшим ризиком для польської економіки в найближчі квартали".
Що із зарплатами
Якщо в липні рівень безробіття у Польщі становив 4,8% в порівнянні з середнім показником в ЄС 7,7%, а коефіцієнт зайнятості був близько 54%, попит на співробітників збільшив зростання заробітної плати в липні в середньому на 5% на місяць, що є найшвидшим темпом за шість років.
Biedronka, польський продуктовий рітейлер, що належить Jeronimo Martins SPGS of Portugal, що нараховує близько 60 000 співробітників, в квітні втретє за останній час підвищив зарплату. Касири з трирічним досвідом отримують щомісячний базовий оклад в розмірі 2750 злотих (765 доларів США), що на 25% більше, ніж роком раніше, випереджаючи 16% збільшення продажів у другому кварталі.
Наразі польська зарплата залишається нижчою, ніж в Західній Європі. Через це поляки дивляться на пропозиції за кордоном, де більше платять. І цей фактор призводить до скорочення кількості кваліфікованих робітників у Польщі. За даними Організації економічного співробітництва і розвитку, середньорічна зарплата для Польщі становить $25 921 у порівнянні з $46 389 в сусідній Німеччині.
Труднощі з персоналом і погляд на Україну
Intive - розробник програмного забезпечення з річним обсягом продажів від 20 до 25% , головний офіс якого у Мюнхені, має 1200 - 1500 співробітників у Польщі. Через зростаючий попит в наступному році їм необхідно найняти ще 400 робітників, переважно у польські офіси. Це призведе до зростання витрат компанії.
Раніше резюме активно надходили в офіс компанії. Але зараз цього немає. Як і інші компанії в Польщі, Intive шукає персонал на "ярмарках вакансій", потім пропонує навчання та підвищення стартових зарплат, щоб зберегти людей.
"Недостатньо опублікувати оголошення про роботу на веб-сайті і чекати заявок, - сказав головний виконавчий директор Intive Людовік Гауд. - Потрібно більше зусиль".
Все частіше компанії дивляться на Схід, звертаючи погляди на Україну і Білорусь.
За даними Міністерства праці Польщі, за перші шість місяців 2017-го компанії подали заявки на отримання дозволів для працевлаштування 904 854 українців в порівнянні з 1,26 млн за весь минулий рік. В країні вже працює понад 1 млн українців, але компаніям потрібна ще більша кількість наших співвітчизників.
Головна причина - немає потрібної кількості поляків на внутрішньому ринку.
За словами голови HR-відділу будівельної компанії Budimex SA Чезарія Мацка, є необхідність залучення робітників зі сходу, щоб виконати вимоги нових контрактів і впоратися з нестачею кваліфікованої робочої сили в країні.
"Ми шукаємо українців, оскільки немає поляків. Ми також хочемо піти на білоруський ринок", - каже голова HR Budimex SA.
Голова відділу продажів Clematis Zrodlo Dobrych Pnaczy Sp.k, найбільшого в Польщі експортера рослин клематіса Анджей Грущинський зазначає, що працевлаштування українців дозволяє знизити навантаження на зарплатний бюджет компанії. Втім, Грущинський вважає, що така стратегія не є довгостроковою, оскільки українці так само шукатимуть і можуть знайти більш вигідні пропозиції в тій самій Німеччині. І більше не повернуться до Польщі. А підвищувати зарплати його компанія не може через конкуренцію.
Щоб бодай якось вирішити кадрову проблему компанія Danwood SA інвестує у навчальні програми у східному польському регіоні, неподалік кордону з Білорусією, оскільки сучасна польська освіта не відповідає запитам промисловості. Навіть попри те, що впровадження нових технологій дозволяє Danwood SA скоротити кількість робочих годин для спорудження одного будинку з 1000 до 350, знайти кваліфіковану робочу силу саме в Польщі для них дуже складно. І саме на інвестиціях у навчання вони будують власну стратегію.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.