Останні новини
» » » Хабар у 150 тисяч доларів: Скандального прокурора поновили на посаді

Хабар у 150 тисяч доларів: Скандального прокурора поновили на посаді

01 сер 2018, 19:00, redaktor
0 коментарів    141 просмотр

Хабар у 150 тисяч доларів: Скандального прокурора поновили на посадіСуд поновив на посаді колишнього заступника прокурора Подільського району Києва Олексія Білого, який звинувачувався в отриманні 150 тисяч доларів хабара.

У рішенні суду від 18 липня говориться, що він просив у позові визнати недійсним і скасувати наказ про притягнення його до дисциплінарної відповідальності у вигляді звільнення із займаної посади.

"Відновив Білого Олексія Володимировича на посаді прокурора Київської місцевої прокуратури №7", – сказано у вироку.

Білий також закликав виплатити йому зарплату за час "вимушеного прогулу" і повернути чин радника юстиції. У результаті йому відмовили. Але екс-заступник прокурора подав апеляцію і домігся свого.

Хабар у 150 тисяч доларів: Скандального прокурора поновили на посаді


За даними матеріалу справи, прокуратура провела службове розслідування "недостатньо якісно". Слідство потрібно було проводити в рамках кримінального провадження. Службова перевірка не може стосуватися кримінальної справи, а тільки обставин дисциплінарних проступків.

Суд назвав недоведеним порушення присяги прокурора і відновив Білого на посаді. Також йому повинні виплатити 467 893 гривень зарплати за час відсутності на роботі без урахування податків.

Як повідомляли, в 2015 році правоохоронці затримали Білого на хабарі.

У 2016 році Шевченківський районний суд Києва провів підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишніх прокурорів Подільського району Києва.

З Білим у цій справі проходив прокурор Сергій Нечипоренко.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.