Останні новини
» » Зелені приватизували Синевирське озеро, а Микола Дербак - основний фінансист «Слуг» у Міжгірському районі

Зелені приватизували Синевирське озеро, а Микола Дербак - основний фінансист «Слуг» у Міжгірському районі

11 вер 2020, 23:43, redak
0 коментарів    844 просмотра


Із вкрадених у НПП «Синевир» грошей директор фінансує передвиборну кампанію, будує готелі та продовжує годувати суддів і прокурорів2010 рік - 1-ий номер у списку Партії Регіонів. Нині успішний директор по вирубці лісу і чорної каси. Микола Дербак повністю фінансує передвиборну кампанію. А чом би й ні. Грошей - кури не клюють. Чого лишень вартує оренда понад десяти будівель на озері - незаконно збудованих. Мова про кафе, ресторани, лавки. В оренді вони у славнозвісного мукачівського слуги - Едгара Токара та близьких йому людей. Ось Вам і ланцюгова реакція - як Дербак з‘явився у пропрезидентській партії. До слова, коли приходить відповідна перевірка, Микола показує документи на старі будівлі, позаяк будь-яке підприємницьке будівництво на території Національного природного парку заборонене. Усе знаходиться, ніби, за адресою: Синевирська Поляна, 355-а (фото додається).
Дербак по вуха у лайні. На ньому ряд кримінальних справ, зокрема, найгучніша - за недобудований музей лісу і сплаву. Вкрадено з нього майже 50 мільйонів гривень. Та це не проблема для одіозного керівника. Він цімборує ж бо із провідними правоохоронцями: суддями й прокурорами. Коли навесні на хабарі взяли скандального Гайдура, Дербак особисто вносив за нього заставу. У криші Дербака і славнозвісний прокур - Пилип. Тому все гладко так у директора НПП. 


Наразі до озера черги із тисячі туристів. Квитки за прохід чи проїзд, переважно, не дають. Чорна каса дозволила Дербаку побудувати 4-поверховий готель у Колочаві. А тепер фінансувати Зе-команду. Ось такі от слуги рвуться до влади...

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.