Останні новини
» » З 1 вересня Угорщина закриває кордони для в'їзду іноземців

З 1 вересня Угорщина закриває кордони для в'їзду іноземців

28 сер 2020, 23:00, redak
0 коментарів    41 просмотр

Угорщина з 1 вересня закриє кордони для іноземців у зв’язку з “другою хвилею” епідемії коронавірусу; дозвіл на транзитний проїзд має залишитися.

Про це оголосив глава Офісу прем’єр-міністра Гергель Гуляш, повідомляють на Index.По Європі почалась друга хвиля епідемії. На жаль, в Угорщині зростає кількість заражених людей, в основному через вступ з-за кордону. Уряд повинен захистити здоров ‘ я людей, традиційний шкільний старт та робочі місця одночасно. Саме тому нам потрібні жорсткі правила кордону.
“Починаючи з 1 вересня, іноземні громадяни не зможуть в’їздити на територію Угорщини, окрім певних винятків”, – заявив він.
Згідно з сьогоднішніми рішеннями уряду, 1 вересня:
  • Громадяни Угорщини, які повертаються додому, повинні будуть самоізолюватися на 14 днів, з можливістю вийти з карантину раніше після двох негативних тестів, зданих з інтервалом не менше 2 днів. При цьому, здати тест заздалегідь в країні відправлення не дозволяється.
  •  Іноземцям не можна заходити на територію нашої країни. Однак існують виправдані винятки, такі як ділова та офіційна поїздка або військовий конвой.
  •  Продовжується транзитний рух, тому можна подорожувати по призначеному гуманітарному коридору в Угорщині.
  •  Рух залишається вільним на 30 км вздовж кордону, але це впливає на рішення сусідніх країн. Наприклад, блокування українського кордону.
  •  Уряд також розробляє суворі правила спортивних заходів.
В окремих випадках, звичайно, поліція може дати екзонування. Подальші детальні правила будуть обговорені завтра, 29 серпня, вранці відповідною акційною групою, в якій буде присутній прем ‘ єр-міністр Віктор Орбан Віктор Орбан.
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.