Останні новини
» » Спільників Волошина, якого розшукує Інтерпол, посадили під домашній арешт

Спільників Волошина, якого розшукує Інтерпол, посадили під домашній арешт

28 сер 2020, 11:15, redak
0 коментарів    33 просмотра
Ухвалами Печерського районного суду міста Києва від 26 серпня 2020 року щодо двох осіб з близького оточення оголошеного в міжнародний розшук депутата Ужгородської міської ради Івана Волошина застосовано запобіжний засіб у вигляді домашнього арешту з 22.00 до 6.00 години.
Йдеться про Артема Німенка та Юрія Дранчака.
Вказаним соратникам депутата-втікача заборонено покидати житло у вказаний період, без дозволу відлучатися з Ужгорода, повідомляьти про зміну місця проживання, утримуватися від спілкування з потерпілими у кримінальному провадженні, підозрюваними та свідками, здати закордонні паспорти.
За інформацією Закарпаття онлайн, аналогічну ухвалу, ймовірнно, буде прийнято і щодо третього підозрюваного у цій же кримінальній справі - Олександра Броді.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 17 серпня в Ужгороді слідчі Головного слідчого управління МВС України та прокурори Офісу Генерального прокурора України вручили чергову підозру у вчиненні злочину депутату Ужгородської міської ради Івану Волошину.
Оскільки сам І.Волошин перебуває у міжнародному розшуку, підозру вручили через його дружину - Тамару Готру.
Також підозри отримали його спільники - Артем Німенко, Юрій Дранчак та Олександр Броді.
Як вказував Є.Рахімов,"даний персонаж вже півтора року в розшуку. Переховується за кордоном у зв'язку зі справою стрілянини в "Короні". Але наразі намагається силами місцевою прокуратури "вирішити" питання зняття з розшуку".

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.