Останні новини
» » » З 1 вересня молоді мами-закарпатки отримуватимуть від держави ..."пакет малюка"!

З 1 вересня молоді мами-закарпатки отримуватимуть від держави ..."пакет малюка"!

30 травень 2018, 16:30, redaktor
0 коментарів    74 просмотра

З 1 вересня молоді мами-закарпатки отримуватимуть від держави ..."пакет малюка"!А з 1 січня 2019 року уряд запроваджує виплати компенсацій за найм няні в розмірі близько 1500 грн щомісяця до досягнення дитиною 3-річного віку. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду. 
"Введення нової традиції, яку ми запроваджуємо з 1 вересня 2018 року. Тепер кожна родина, в якій народився малюк, буде отримувати від держави спеціальний baby-box", - сказав Гройсман.
За його словами, суть ініціативи в тому, щоби на перших етапах життя дитини в мами та родини було все необхідне, щоб її доглядати.
"Сьогодні цю традицію ми запроваджуємо для підтримки народжуваності. Тобто сотні тисяч українських родин, в яких народжуються діти, отримають таку додаткову цільову підтримку. Наступна позиція, - коли мама народжує, треба думати про те, як піти працювати. І тут треба в ці перші місяці і роки підтримати маму, дати можливість найняти няню... І тут ми теж приймаємо важливе рішення, спільно з органами місцевого самоврядування, – у тих пропорціях, як сьогодні зараховується на бюджет податок на доходи фізичних осіб, я думаю, що це буде справедливо. І вводимо таке поняття, як муніципальна няня. Це може працювати з 1 січня, але в вересні це знайде своє відображення в проекті бюджету на 2019 рік", - сказав прем'єр-міністр.
За його словами, якщо родина чи мама найматиме няню, їй компенсують близько 1500 грн щомісяця до досягнення дитиною 3-річного віку.
Джерело: УНІАНскачать dle 11.3
Коментарі
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.