Останні новини
» » » УВАГА! СЬОГОДНІ заблокують картки VISA одного з банків

УВАГА! СЬОГОДНІ заблокують картки VISA одного з банків

22 лют 2018, 10:46, redaktor
0 коментарів    141 просмотр

ВТБ Банк попередив своїх клієнтів про те, що з 21 лютого завершує роботу з платіжною системою VISA. У зв’язку з цим з завтрашнього дня припиняється обслуговування транзакцій по картках цієї системи.


“Шановні клієнти! Просимо вас взяти до уваги, що з 21 лютого 2018 року ПАТ «ВТБ БАНК» припиняє співпрацю з міжнародною платіжною системою VISA. Всі клієнти-держателі платіжних карток МПС VISA, які були емітовані ПАТ «ВТБ БАНК», зможуть користуватися зазначеними платіжними картками як в Україні, так і за її межами, без будь-яких обмежень до 20 лютого включно», – йдеться в повідомленні ВТБ Банку, передає Ukr.Media.
Клієнтам банку була запропоновано альтернативу: останні два місяці користувачам платіжних карток VISA безкоштовно випускали під діючий картковий рахунок платіжні картки системи MasterCard того ж класу.
Це дозволить уникнути дискомфорту клієнтів від припинення роботи з VISA.
«До 20 лютого клієнти мають можливість одночасно використовувати для розрахунків і картку VISA, і картку MasterCard. З 21 лютого обслуговування карток VISA буде повністю припинено, а клієнти зможуть продовжити користуватися платіжними картками MasterCard без відкриття нового карткового рахунку», – підкреслили в ВТБ Банку.

скачать dle 11.3
Коментарі
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.