Останні новини
» » » Аліменти в Україні почнуть назначати по-новому: Що потрібно знати кожному

Аліменти в Україні почнуть назначати по-новому: Що потрібно знати кожному

01 сер 2018, 18:00, redaktor
0 коментарів    33 просмотра


Аліменти в Україні почнуть назначати по-новому: Що потрібно знати кожному
В Україні в серпні цього року вступає в силу закон, який стосується виплат аліментів. Зокрема, Сімейний кодекс доповнено нормою, за якою діти тепер мають право на виділ у натурі майна, яке перебуває у спільній сумісній власності батьків.

Як пояснює Ліга, законом № 2475-VIII (набуває чинності 28 серпня) встановлено, що, визначаючи розмір аліментів суд повинен враховувати наявність у платника не тільки рухомого,нерухомого майна, грошових коштів, але й майна і майнових прав у цілому.
Стосовно останнього, то це, наприклад, можуть бути корпоративні або право на результат інтелектуальної діяльності.

Нагадаємо, суд, встановлюючи мінімальний розмір аліментів на дитину, зазвичай виходить із прожиткового мінімуму, який відповідає віку цієї дитини.Проте суд може і не обмежується розміром доходу платника аліментів, якщо його витрати перевищують цей заробіток і він не підтвердив джерело походження коштів.

Також цікава норма, що стосується скасування утримання батьків дітьми. Так, діти можуть бути звільнені судом від обов’язку утримувати батьків або брати участь у додаткових витратах, якщо у матері або батька була заборгованість з аліментів за три роки, і її не погасили на момент винесення судом свого рішення.скачать dle 11.3
Коментарі
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.