Останні новини
» » На Тячівщині відновлюють дамбу на річці Теребля (ФОТО)

На Тячівщині відновлюють дамбу на річці Теребля (ФОТО)

24 січ 2018, 13:44, redaktor
0 коментарів    181 просмотр

На Тячівщині відновлюють дамбу на річці Теребля (ФОТО)

У селі Вонігово тривають першочергові аварійно-відновлювальні роботи на дамбі, яка була пошкоджена під час останнього паводку.
Вчора роботи проінспектував голова Тячівської РДА Віктор Погар та начальник Тячівського МУВГ Сергій Стойка.
Як відомо, у грудні минулого року річка Теребля вийшла з берегів та підтопила понад 110 дворогосподарств та 27 будинків. Паводком було нанесено значної матеріальної шкоди місцевим мешканцям, які досі оговтуються від стихії. Мешканці затоплених будинків звернулися до районної влади по допомогу, аби узабезпечити себе від можливих подальших підтоплень та небезпеки паводкових ситуацій.
Тячівська райдержадміністрація створила спеціальну комісію і прийнято рішення провести руслорегулюючі роботи , аби зняти навантаження з пошкодженої дамби та відвести воду в основне русло.
На згаданих роботах задіяна бригада Хустького ПМК - 240, яка вже виконала значний об'єм запланованих робіт. Вздовж 300 метрів берегової лінії здійснюється прокоп, після чого на аварійній ділянці будуть облаштовані напівзагати з негабаритного каменю. Фінансування передбачено з районного бюджету та резервного фонду.
Крім того, вже розроблено проект з капітального відновлення аварійної ділянки дамби, який наразі проходить експертизу. Роботи,  за умов належного фінансування, заплановано на літній період цього року, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
 
скачать dle 11.3
Коментарі
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.